DZIEJE SIĘ

INTERPACK 2017.05.04-10. Dusseldorf

INTERPACK to jak Rolls Royce wśród samochodów, nie każdego na ten luksus stać ale można chociaż popatrzeć. Bez wątpienia są to najważniejsze targi  z branży opakowań i związanych z nimi procesów przemysłowych, które odbywają się na starym kontynencie.
W tym roku swoją ofertę prezentowało tam 2865 firm z całego świata, a liczba zarejestrowanych zagranicznych gości zbliżyła się do 180 tysięcy! Nie chcąc czekać kolejnych trzech lat do 2020 roku w ostatniej chwili zdecydowaliśmy że trzeba tam być. Lecimy, szukamy ofert,, dogadujemy, importujemy, sprzedajemy i na koniec jesteśmy bogaci :)  Z takim optymistycznym nastawieniem zameldowaliśmy się w Dusseldorfie, gdzie już pierwszego dnia cały ten „misterny biznes plan” poszedł w zapomnienie. Każdego następnego dnia staraliśmy się oswajać z zadziwiającą ofertą wystawców. To co tam zobaczyliśmy można by ubrać w tych kilka słów: AUTOMATYZACJA, ROBOTYZACJA, OPTYMALIZACJA. Właśnie na filarach niebywale rozwiniętych technologii współczesny świat opiera swoją produkcję. Tych parę targowych dni uświadomiło nam że XXI wiek już dawno się rozpoczął i najwyższa pora zmieniać wiele naszych nadwiślańskich archaicznych przyzwyczajeń. Mamy nadzieję że w najbliższych latach uda nam się ulokować jakąś część  tych innowacji w Państwa  fabrykach i przedsiębiorstwach. Poniżej zapraszamy do obejrzenia skromnej foto relacji z INTERPACKU oraz gościnnego Dusseldorfu.

Gepard Biznesu 2016.

Firma PACK-CENTER kolejny raz została wyróżniona tytułem GEPARD BIZNESU. W roku 2016 była to już XI edycja konkursu organizowanego pod patronatem Instytutu Europejskiego Biznesu, który to rok do roku opracowuje ranking dynamicznie rozwijających się polskich firm. Co prawda w tak doborowym towarzystwie czujemy się trochę jak mały gepardzik, jednakże każde wyróżnienie zobowiązuje. Może i my kiedyś zostaniemy prawdziwym gepardem.

TAROPAK i LOGIPAK 2016.09.26-29. Poznań

Dla wszystkich branżowych graczy jest oczywiste, że to właśnie poznańskie targi są największym cyklicznym wydarzeniem wystawowym w tej części Europy. Swoją ofertę chcą tutaj pokazać giganci, średnie oraz małe firmy, bo zawsze warto! Połączenie bliźniaczych imprez jak TAROPAK i LOGIPAK zachęca dziesiątki tysięcy gości do odwiedzenia targów. Nam także miło było Was gościć.

EULER HERMES 2016.04.25. Złoty Płatnik

”  W plebiscycie Złoty Płatnik 2015 Państwa firma osiągnęła najwyższe standardy dyscypliny płatniczej, spełniając wszystkie rygorystyczne kryteria procesu weryfikacyjnego. Uzyskała wysoki Wskaźnik Moralności Płatniczej (PMI) oraz rating na poziomie powyżej CCC, a wszystkie zobowiązania płatnicze były dokonane rzetelnie i terminowo. ”
EULER HERMES

Euler Hermes jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-finansowej Allianz, jednego z czołowych dostawców usług finansowych na całym świecie. Posiadająca ponad 100 lat doświadczenia firma oferuje klientom z sektora biznes-to-biznes usługi finansowe, wspierające zarządzanie środkami pieniężnymi i należnościami. Sieć wywiadowni gospodarczych śledzi i analizuje codziennie zmiany wypłacalności małych, średnich oraz międzynarodowych firm działających na rynkach odpowiadających za 92% światowego PKB.

IPACK-IMA 2015.05.19-23. Mediolan

IPACK-IMA jest jedną z najbardziej atrakcyjnych wystaw światowych dostawców technologii i materiałów do pakowania. O skali targów świadczą następujące liczby: 1300 wystawców z 35 krajów, ponad 11000 firm wizytujących targi. My również wysłaliśmy do Mediolanu naszych firmowych ,, szpiegów,, w osobie Natalii, Krzysztofa i Jacka, aby wyszukali, nawiązali kontakt oraz zaimportowali najlepsze produkty i nowości targowe. Mamy nadzieję że wkrótce będziemy mogli także zaprezentować je w naszej ofercie. Zapraszamy do poniższej galerii która przeniesie Państwa na krótki spacer po targowym show oraz w urokliwe zakątki starego Mediolanu.

TAROPAK  29.09-2.10.2014. Poznań

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2014 tym razem także nie zawiodły oczekiwań organizatorów oraz ich gości. Kilkuset wystawców z ponad 30 krajów, tysiące firm i osób odwiedzających targi, jednoznacznie wskazują że jest to najważniejsze i największe spotkanie branży opakowaniowej w Europie środkowo-wschodniej. Jak zwykle największym zainteresowaniem cieszą się branżowe nowości, których i tym razem nie brakowało. Mamy skromną nadzieję że cicha taśma pakowa oraz taśmy strappingowe, które nasza firma zgłosiła do konkursu nowości targowych, za kilka lat staną się powszechnie używanymi produktami. Z naszej strony już dzisiaj zapraszamy do ich testowania. Państwa sukces będzie naszą satysfakcją!

http://www.taropak.pl/pl/gwiazdy_targow_taropak/pack-center_sp-j/