FOLIA FUNDAMENTOWA POZIOMA (MOLETOWANA)

Przeznaczona jest do wykonywania izolacji poziomej murów. Działanie jej polega na zabezpieczeniu ścian budynków i murów fundamentowych przed wilgocią kapilarną. Powierzchnia, na której będzie układana folia powinna być wyrównana zaprawą. Dopiero na tak przygotowanym podłożu układamy folię poprzez jej rozwijanie. Folia powinna mieć przynajmniej szerokość muru. Następnie nakładamy na folię warstwę zaprawy i murujemy. W przypadku łączenia pasów folii, zakład powinien wynosić ok. 30 cm. Gdy budujemy mur w miejscu o dużym zawilgoceniu, izolację z folii należy powtórzyć po ułożeniu jednej lub dwóch warstw bloczków.

Folia  izolacyjna PE (moletowana)

Jest produkowana z czystego polietylenu HDPE, co daje gwarancję pełnej wodoszczelności na całej powierzchni folii. Posiada dwustronne przetłoczenia, które uniemożliwiają przesuwanie się folii w zaprawie. Jest stabilizowana na działanie promieniowania UV, odporna na związki chemiczne używane w budownictwie oraz grzyby, bakterie, wrastanie korzeni. Nieszkodliwa dla wody pitnej. Posiada odporność temperaturową od -30°C do +80°C.

KOLOR: czarny
ROZMIAR: 25; 30; 36,5; 40; 50; 60cm x 50m,
– inne szerokości do 150cm pod zamówienie.

Folia  izolacyjna PE

Przeznaczona jest do wykonywania izolacji poziomej murów. Działanie jej polega na zabezpieczeniu ścian budynków i murów fundamentowych przed wilgocią kapilarną. Powierzchnia, na której będzie układana folia powinna być wyrównana zaprawą. Dopiero na tak przygotowanym podłożu układamy folię poprzez jej rozwijanie. Folia powinna mieć przynajmniej szerokość muru. Następnie nakładamy na folię warstwę zaprawy i murujemy. W przypadku łączenia pasów folii, zakładka powinna wynosić ok. 30 cm. Gdy budujemy mur w miejscu o dużym zawilgoceniu, izolację z folii należy powtórzyć po ułożeniu jednej lub dwóch warstw bloczków.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy CONBUD, powyższy produkt objęty jest pełną gwarancją producenta.

KOLOR: czarny
ROZMIAR: 25; 30; 36,5; 40; 50; 60cm x 50m.

Folia  izolacyjna ALPHA PRO

Alpha Pro jest trójwarstwową membraną przeciwwilgociową, produkowaną na bazie polietylenu oraz włókniny polipropylenowej. Może być stosowana zarówno jako izolacja pozioma, a także jako izolacja pionowa fundamentów. W połączeniu z narożnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz taśmą uszczelniającą (butylowo-aluminiową) stanowi
Alpha Pro System, który jest sprawdzonym zabezpieczeniem przed wilgocią dla każdego budynku. Jest odporna na: działanie związków bitumicznych, asfalty, rozpuszczalniki, stabilizowana UV. Powierzchnia membrany jest antypoślizgowa dobrze łącząca się z zaprawą.
Alpha Pro spełnia wymagania normy PN EN14909-2007, jak również wymagania jeszcze bardziej rygorystycznej normy DIN 20000-201.

ZASTOSOWANIE:
– izolacja pozioma fundamentów i ścian,
– izolacja pionowa fundamentów,
– odizolowanie murłat i krokwi od podłoża.
KOLOR: czarny
ROZMIAR: 25; 30; 36,5; 40; 50; 60cm x 30m,
– inne szerokości do 120cm pod zamówienie.