NAROŻNIKI OCHRONNE DO TAŚM SPINAJĄCYCH

Stosując narożniki ochronne, uzyskujemy lepszą ochronę towaru i opakowań, eliminując ryzyko uszkodzenia. W sytuacjach gdzie mamy do czynienia z ostrymi krawędziami narożniki ochronne są niezbędnym elementem pomiędzy taśmą spinająca a transportowanym towarem. Oferowane przez nas narożniki są produkowane z wysokiej jakości polietylenu PE, nie pękają w niskich temperaturach, łatwo dopasowują się do kształtu opakowania. Nadają się do wielokrotnego użytku, po ewentualnym zużyciu można je poddać recyklingowi.

Narożnik z otworami

Specjalne otwory po obu stronach narożnika ułatwiają nam precyzyjne ustabilizowanie narożnika na spinanym elemencie. Jest to szczególnie pomocne w przypadku dużych nieregularnych obiektów jak: konstrukcje stalowe, betonowe, itp. Narożnik posiada specjalne 2mm pogrubienie w miejscu największego nacisku taśmy spinającej. Narożnik ten jest oferowany w dwóch rozmiarach:

– szerokość narożnika 47mm (szerokość otworów 25mm) w opakowaniu 1000szt.,
– szerokość narożnika 67mm (szerokość otworów 42mm) w opakowaniu 500szt.

Narożnik stały

Odpowiednio wyprofilowane skrzydełka narożnika oraz 3mm pogrubienie w miejscu największego nacisku taśmy spinającej, sprawiają że narożnik ten może być użyty nie tylko z taśmami PP i PET, lecz także z ostrymi taśmami stalowymi.

Szerokość narożnika 39mm, szerokość użytej taśmy do 25mm w opakowaniu 1000szt.

Narożnik z klipsem

Narożnik ten posiada dwa stożkowate klipsy o wysokości 6mm. Wbijając się w tekturowe opakowanie gwarantują nam stałe położenie taśmy spinającej, dodatkowo ułatwiając sam proces spinania.

Szerokość narożnika 41mm, szerokość użytej taśmy do 25mm w opakowaniu 1000szt.

Narożnik „łamany”

Konstrukcja tego narożnika pozwala nam dowolnie regulować kąt rozwarcia skrzydełek. Z doświadczenia wiemy że dobrze sprawdza się w przypadku delikatnych opakowań tekturowych.

Szerokość narożnika 35mm, szerokość użytej taśmy do 19mm w opakowaniu 1000szt.

Narożnik metalowy

Narożnik wykonany jest z profilowanej ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,9mm. Zapewnia to odpowiednią sztywność narożnika, równocześnie gwarantuje niezawodne zabezpieczenie taśmy spinającej przed uszkodzeniem. Polecany do stosowania z taśmami poliestrowymi (typu WG, GW, LASH) przy transporcie pakietów blach, konstrukcji betonowych, itp.

Szerokość narożnika 67mm, szerokość użytej taśmy od 32mm do 40mm w opakowaniu 100szt.

Narożnik plastikowy

Narożnik wykonany jest z bardzo mocnego tworzywa. Zapewnia to odpowiednią sztywność narożnika, równocześnie gwarantuje niezawodne zabezpieczenie taśmy spinającej przed uszkodzeniem. Polecany do stosowania z taśmami poliestrowymi (typu GW, LASH) przy transporcie pakietów blach, konstrukcji betonowych, itp.
WAŻNE: narożnik jest wielokrotnego użycia.

Szerokość narożnika 130mm, szerokość użytej taśmy do 70mm.