TAŚMY SAMOPRZYLEPNE DWUSTRONNE MONTAŻOWE (CIENKIE)

Taśma samoprzylepna PET (banerowa)

Jest to przezroczysta folia ESTROFOL z dwustronnie naniesionym klejem (akrylant modyfikowany) z jasno czerwoną przekładką oddzielającą z folii PET. Zarówno nośnik jak i klej zapewniają dużą wytrzymałość na zmienne temperatury -40°C +160°C. Taśma samoprzylepna tego typu jest odporna na: plastyfikatory, oleje, promienie UV, czynniki atmosferyczne. Odznacza się dużą siłą klejenia oraz wytrzymałością na siły ścinające. Dedykowana do sklejania gładkich powierzchni jak: tworzywa sztuczne (PVC, ABS, EPDM, guma), szkło, metale. Często wykorzystywana w przemyśle motoryzacyjnym, AGD, elektrotechnicznym, meblarskim i poligrafii.

ROZMIAR: 6, 9, 19, 50mm x 50m. Inne rozmiary pod zamówienie.

Taśma PP uniwersalna

Nośnikiem jest biała folia polipropylenowa z dwustronnie naniesionym klejem (kauczuk syntetyczny) z żółtą silikonowaną przekładką oddzielającą. Wytrzymałość temperaturowa -10°C +50°C. Taśma samoprzylepna gwarantuje dobre trzymanie na całej klejonej powierzchni. Dedykowana do sklejania: papieru, pianek, filcu, folii. Często wykorzystywana w branży: poligraficznej, introligatorskiej, obuwniczej.

ROZMIAR: 6, 9, 12, 15, 19, 25, 50mm x 50m.
Inne rozmiary pod zamówienie.
Grubość nośnika z klejem 170 µm (±10 μm).

Taśma montażowa tzw. zimny szew

Jest to przezroczysta, elastyczna, gruba błona klejowa (dyspersja akrylowa) wzmocniona siatką poliestrową z beżową silikonowaną przekładką oddzielającą. Zarówno nośnik jak i klej zapewniają dużą wytrzymałość na zmienne temperatury -40°C +80°C. Odznacza się dużą natychmiastową siłą klejenia oraz wytrzymałością na siły ścinające, a powstały szew jest ekstremalnie mocny i wodoodporny. Dedykowana do sklejania zarówno gładkich powierzchni jak:  folie (PE, PVC) oraz chropowatych powierzchni jak: włókniny (HDPE, PP, PE). Polecana do łączenia folii i włóknin z innymi materiałami jak: skóra, sklejka, płyty wiórowe, cegła, metale i inne.

ROZMIAR: 25mm x 25m. Inne rozmiary pod zamówienie.
Grubość nośnika z klejem 220-240 µm.

Taśma samoprzylepna – montażowa wzmacniana

Jest to siatka z włókien poliestrowych z dwustronnie naniesioną grubą warstwą kleju (kauczuk syntetyczny) z żółtą silikonowaną przekładką oddzielająca. Włóknisty rdzeń sprawia że taśma jest mocna i nie podatna na rozciąganie. Żelowata konsystencja kleju zapewnia bardzo dobrą przyczepność do chropowatych powierzchni jak: drewno, ściany, filc, skóra, tektura, itp. Jest także często wykorzystywana do łączenia i uszczelniania folii budowlanych.

ROZMIAR: 6, 9, 12, 19, 25, 50mm x 50m.
Inne rozmiary pod zamówienie.
Grubość nośnika z klejem 200 µm (±10 μm).

Taśma montażowa na bazie włókniny

Nośnikiem tej taśmy samoprzylepnej jest cienka nie tkana włóknina z dwustronnie naniesioną warstwą kleju (kauczuk syntetyczny) z żółtą silikonowaną przekładką oddzielająca. Delikatny włóknisty rdzeń sprawia że taśmę można bardzo łatwo rozdzierać ręcznie bez użycia narzędzi tnących, dodatkowo sprawia że taśma jest mało podatna na rozciąganie. Klej zapewnia bardzo dobrą przyczepność do gładkich powierzchni jak: papier, folie, laminaty, metale.
Doskonale sprawdza się w przemyśle papierniczym, introligatorskim, scenografii, budownictwo, majsterkowanie.

ROZMIAR: 25, 50mm x 50m.
Inne rozmiary pod zamówienie.
Grubość nośnika z klejem 110 µm (±10 μm).

Taśma PP dywanowa

Nośnikiem jest biała folia polipropylenowa z dwustronnie naniesionym klejem (kauczuk syntetyczny) z żółtą silikonowaną przekładką oddzielającą. Wytrzymałość temperaturowa -10°C +50°C. Taśma jest odporna na plastyfikatory. Dedykowana do sklejania: wykładzin, folii, pianek, papieru. Często wykorzystywana w branży: budowlanej, reklamowej, scenografii, obuwniczej.

ROZMIAR:
– 38mm x 5m (96 szt. w kartonie),
– 38mm x 10m (72 szt. w kartonie),
– 38mm x 25m (24 szt. w kartonie),
– 48mm x 5m (54 szt. w kartonie),
– 48mm x 10m (48 szt. w kartonie),
– 48mm x 25m (24 szt. w kartonie),
inne rozmiary pod zamówienie.
Grubość nośnika z klejem 95 µm (±10 μm).