TAŚMY MASKUJĄCE PVC, PE

Taśma maskująca FINISH LINE

Jest to specjalistyczna taśma maskująca chętnie wykorzystywana w branży lakierniczej oraz modelarskiej. Polecana jest do precyzyjnego zabezpieczania powierzchni w trakcie prac malarsko-lakierniczych, przy delikatnym piaskowaniu powierzchni oraz innych pracach wymagających precyzyjnego zabezpieczenia elementów. Najczęściej jest używana do uzyskiwania estetycznych odcięć pomiędzy kolorami, gdzie gładka krawędź taśmy zapewnia idealnie równą linię odcięcia farby. Lekka elastyczność taśmy pozwalana na wykonanie (maskowanie) linii prostych oraz krzywizn i łuków. Taśma jest odporna na większość rozpuszczalników oraz w pełni wodoodporna.
Po użyciu daje się łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju!

KOLOR: zielony
ROZMIAR:
– 3mm x 55m,
– 6mm x 55m,
– 9mm x 55m,
– 12mm x 55m.

Taśma maskująca PVC

Taśma maskująca samoprzylepna z plastyfikowanego PVC, poprzecznie prążkowana. Polecana szczególnie do prac remontowo-budowlanych na zewnątrz budynków, jak również do prac wewnętrznych przy zabezpieczaniu powierzchni przy tynkowaniu, szlifowaniu, malowaniu, itp. Względna elastyczność taśmy pozwala na maskowanie łuków i krzywizn. Taśma jest odporna na promieniowanie UV (do 21 dni), jest wodoodporna oraz odporna na uszkodzenia. Taśmę tę można rozdzielać w poprzek ręcznie bez potrzeby używania ostrzy lub nożyczek, maskowanie tą taśmą jest szybkie i bardzo efektywne.
Po użyciu daje się łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju!

KOLOR: biały, żółty.
ROZMIAR:
– 30mm x 25m (30 szt. w kartonie),
– 38mm x 25m (24 szt. w kartonie),
– 48mm x 25m (18 szt. w kartonie).

Taśma maskująco-ochronna PE

NIE SPADA – NIE PODCIEKA – NIE ZOSTAWIA KLEJU – UV-ODPORNA !

Taśma maskująco-ochronna z stabilizowanej na UV grubej przezroczystej folii PE i warstwy klejącej na bazie akrylu wodorozcieńczalnego. Wszystkie komponenty użyte do produkcji taśmy gwarantują pełną 30 dniową UV-odporność, dlatego jest szczególnie zalecana do wszelkich zastosowań zewnętrznych (prace na elewacjach, konstrukcjach metalowych, przemysł stoczniowy, itp.). Taśma może być także użyta jako folia zabezpieczająca powierzchnie na czas transportu i montażu. Taśma jest wodoodporna oraz odporna na lekkie zarysowania.
Po użyciu daje się łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju !

KOLOR: niebieski
ROZMIAR:
– 48mm x 25m (24 szt. w kartonie),
– 38mm x 50m (32 szt. w kartonie),
– 48mm x 50m (24 szt. w kartonie).

Taśma do prac tynkarskich

Jest to trójwarstwowa taśma maskująca zbudowana z folii polietylenowej zbrojonej siatką z poliestru oraz bardzo agresywnym klejem. Taśma tynkarska została stworzona do zabezpieczania chropowatych powierzchni takich jak: tynk, cegła, glazura, drewno, itp. Najczęściej jest jednak wykorzystywana do uzyskania estetycznych odcięć pomiędzy kolorami i różnymi strukturami tynków. Jest wodoodporna, może być użyta do prac wewnętrznych i zewnętrznych.
Po użyciu daje się łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju!

ROZMIAR:
– 38mm x 20m (48 szt. w kartonie),
– 48mm x 20m (36 szt. w kartonie),
– 48mm x 50m 24 szt. w kartonie).