URZĄDZENIA DO TAŚM PP I PET

Uchwyt napinający P-173

Jest to najprostsze narzędzie do spinania  w naszej ofercie, umożliwia ono zarówno naciągnięcie taśmy oraz jej odcięcie. Wykonane jest z aluminiowego odlewu z zamontowanym stalowym ostrzem. Polecane do wykonywania spięć na  niezbyt ciężkich opakowaniach, oraz przy montażu wełny mineralnej na kanałach wentylacyjnych. Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) o szerokości do 16mm i grubości do 1mm.
WAŻNE: do wykonania spięcia wymagane jet użycie zapinek plastikowych.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Urządzenie napinające MUL-360

Jest najmniejszym napinaczem w naszej ofercie, w pełni stalowa nieskomplikowana konstrukcja, plus wysoka jakość wykonania (made in USA) czynią go praktycznie niezniszczalnym. Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) o szerokości do 16mm i grubości do 1mm.

Polecany dla firm transportowo-spedycyjnych (jako wyposażenie samochodu), gdzie nierzadko kierowcy sami muszą zabezpieczyć lub poprawić ładunek na palecie. Stosowany do spinania towaru na paletach oraz pojedynczych paczek.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych, zapinek plastikowych (w przypadku niewielkich ciężarów) lub zapinek blaszanych ( w komplecie z kleszczami zaciskającymi).

 

Urządzenie napinające H-21

Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) o szerokości do 19mm.

Stosowany do spinania towaru na paletach oraz pojedynczych paczek.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych lub zapinek plastikowych (w przypadku niewielkich ciężarów) lub zapinek blaszanych ( w komplecie z kleszczami zaciskającymi).

Urządzenie napinające H-22

Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) i poliestrowych miękkich (WG) o szerokości do 19mm.

Stosowany do spinania towaru na paletach oraz pojedynczych paczek.

Do wykoniania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych lub zapinek plastikowych (w przypadku niewielkich ciężarów) lub zapinek blaszanych ( w komplecie z kleszczami zaciskającymi).

Urządzenie napinające P-278

Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) i poliestrowych włóknistych (typu WG), tkanych (typu GW) o szerokości do 25mm.

Stosowany do spinania elementów okrągłych jak: rury, kręgi blach, wiązki prętów, itp.

Do wykoniania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych lub zapinek plastikowych (w przypadku niewielkich ciężarów).

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Urządzenie napinające P-471 / P-482

Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) oraz taśm poliestrowych włóknistych (WG), kompozytowych (CS), tkanych (GW).

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych.

Oferujemy dwa modele urządzenia:
P471 dla taśm o szerokości 19-38mm
P482 dla taśm o szerokości 25-50mm

Urządzenie napinające MUL-325

Opatentowana, ergonomiczna konstrukcja to nie tylko bez wysiłkowa praca lecz także profesjonalna niezawodność.
Umożliwia spinanie  taśm poliestrowych włóknistych (WG), kompozytowych (CS), tkanych (GW) o szerokości do 19mm.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

 

Urządzenie napinające MUL-320

Jest to profesjonalny napinacz z rozwiązaniami technicznymi (zastrzeżonymi patentami) niedostępnymi dla innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Umożliwia spinanie taśm poliestrowych (PET) oraz polipropylenowych (PP) o szerokości
do 19mm i grubości do 1,27mm.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek  blaszanych
(w komplecie z kleszczami zaciskającymi) lub drucianych.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

 

Urządzenie napinające H-26

Wysokiej jakości napinacz umożliwiający spinanie taśm polipropylenowych (PP) oraz taśm poliestrowych włóknistych (WG), kompozytowych (CS), tkanych (GW) o szerokości od 25 do 40mm.

Jego solidna i wytrzymała konstrukcja pozwala na bezawaryjną pracę przy spinaniu dużych i ciężkich ładunków.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych.

Urządzenie napinające MUL-375

W pełni profesjonalne urządzenie, jedno z najlepszych dostępnych obecnie na rynku, umożliwiający spinanie taśm kompozytowych (CS) oraz poliestrowych tkanych (GW)
o szerokości od 19mm do 42mm.

Zaawansowana opatentowana konstrukcja, zapewnia dużą efektywność (ergonomiczny naciąg, łatwe odcinanie i uwalnianie taśmy). Jego solidna w pełni stalowa konstrukcja pozwala na bezawaryjną pracę, rekomendowany do spinania najcięższych dużych ładunków.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Urządzenie napinające MUL-395

Jedyny ręczny napinacz o sile naciągu ponad 900N, umożliwiający spinanie taśm kompozytowych (CS) oraz poliestrowych tkanych (GW) o szerokości od 38mm do 50mm.

Zaawansowana opatentowana konstrukcja, zapewnia dużą efektywność (ergonomiczny naciąg, łatwe odcinanie i uwalnianie taśmy). Specjalna konstrukcja chwytaka taśmy umożliwia także spinanie na taśmie zwisającej (nie podpartej).
Jego solidna w pełni stalowa konstrukcja pozwala na bezawaryjną pracę, rekomendowany do spinania najcięższych dużych ładunków.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek drucianych lub klamer stalowych.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Urządzenie spinające Pakowacz XL

Umożliwia spinanie taśm polipropylenowych (PP) o szerokości 13, 16, 19mm (w zależności od modelu paskowacza).
Urządzenie pozwala zarówno na optymalne naciągnięcie taśmy jak i jej spięcie poprzez zaciśnięcie zapinki. W ostatnim cyklu zaciskania zapinki następuje automatyczne odcięcie nadmiaru taśmy.

Stosowany do spinania towaru na paletach oraz pojedynczych paczek. Ten typ paskowacza zaleca się stosować na powierzchniach płaskich.

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek metalowych (blaszanych).

W odróżnieniu od zapinek drucianych, system spinania zapinkami blaszanymi nie wymaga dużej siły napięcia taśmy, polecany jest do stosowania przy delikatnych opakowaniach kartonowych (nie zgniata opakowania).

Urządzenie spinające MUL-341 / MUL-342

Jedno z najlepszych w swojej klasie, profesjonalne urządzenie
do spinania  taśm polipropylenowych (PP) o szerokości 12mm
i 16mm, grubości do 0,8mm.

Innowacyjna kombinacja narzędzi zapewnia naciągnięcie taśmy, zaciśnięcie zapinki oraz odcięcie taśmy w trakcie jednej operacji.
Niewielka waga, zwarta poręczna budowa (mała 3″ stopka), ułatwiają pracę w nietypowych pozycjach urządzenia. Polecany do spinania zarówno dużych, jak i bardzo małych opakowań.

Może być użyty do spinania na powierzchniach płaskich
i pionowych (bez konieczności pomocy drugiej osoby).

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek metalowych (blaszanych typu ST-340).

Oferujemy dwa modele urządzenia:
MUL-341 dla taśm o szerokości 12mm,
MUL-342 dla taśm o szerokości 16mm.

 

Urządzenie spinające MUL-351 / MUL-350

Profesjonalne urządzenie do spinania  taśm poliestrowych twardych (PET) o szerokości 13 i 16mm, grubości do 1mm.

Innowacyjna kombinacja narzędzi zapewnia naciągnięcie taśmy, zaciśnięcie zapinki oraz odcięcie taśmy w trakcie jednej operacji.
Może być użyty do spinania na powierzchniach płaskich
i pionowych (bez konieczności pomocy drugiej osoby).

Do wykonania spięcia wymagane jest użycie zapinek metalowych (blaszanych).

Oferujemy dwa modele urządzenia:
MUL-351 dla taśm o szerokości 13mm,
MUL-350 dla taśm o szerokości 16mm.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Kleszcze spinające C-3014 / C-3015

Kleszcze spinające służą do zaciskania zapinki blaszanej na taśmach polipropylenowych (PP), są narzędziem uzupełniającym do napinacza. W odróżnieniu od zapinek drucianych, system spinania zapinkami blaszanymi nie wymaga dużej siły napięcia taśmy, polecany jest do stosowania przy delikatnych opakowaniach kartonowych (nie zgniata opakowania).

Oferujemy dwa modele urządzenia:
C-3014 dla taśm o szerokości 13mm,
C-3015 dla taśm o szerokości 16mm.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Kleszcze spinające MUL-330 / MUL-331

Kleszcze spinające MUL-330 / MUL-331 ze względu na kształt zastosowanych zębów zaciskających są jedynym tego typu narzędziem dostępnym na rynku. Cechą charakterystyczną są symetryczne szczęki, które eliminują konieczność orientowania narzędzia na zapince metalowej, wymagają minimalnej przestrzeni pomiędzy zaciskiem a opasanym elementem. Budowa Com-action redukuje nakład sił w trakcie zaciskania.
Ta opatentowana konstrukcja szczęk zaciskających pozwala na uzyskanie większej skuteczności zamknięcia zapinki na taśmie. Są narzędziem uzupełniającym dla napinacza do taśm poliestrowych (PET-twardy) MUL-320, mogą być użyte z innymi napinaczami do taśm PET-twardy.

Oferujemy dwa modele urządzenia:
MUL-330 dla taśm o szerokości 16mm,
MUL-331 dla taśm o szerokości 12mm.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Kleszcze spinające MUL-381

Kleszcze spinające służą do zaciskania zapinki metalowej na taśmach PET-twardy o szer. 19mm oraz grubości do 1,5mm. Cechą charakterystyczną jest opatentowany system symetrycznych szczęk, które eliminują konieczność orientowania narzędzia na nie symetrycznej zapince metalowej. Boczne usytuowanie długich dźwigni zwiększa ergonomię pracy oraz pozwala na wykonanie zacisku na powierzchniach pionowych. Są narzędziem uzupełniającym dla napinacza do taśm poliestrowych (PET-twardy) MUL-320, MUL-370 mogą być użyte z innymi napinaczami do taśm PET-twardy.

PREZENTACJA WIDEO W STOPCE STRONY

Zestaw spinający MINI-PACK

Zestaw MINI-PACK  zawiera komplet akcesoriów do spinania pojedynczych paczek jak również stabilizacji towaru na paletach.
Polecany dla firm spedycyjnych, firm transportowych oferujących przeprowadzki (jako wyposażenie samochodu ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca), gdzie nierzadko kierowcy sami muszą zabezpieczyć lub poprawić ładunek na palecie. Chętnie wykorzystywany przez firmy budowlane, zakłady stolarskie, gospodarstwa rolne, jako wyposażenie magazynów.

Oferujemy dwa warianty zestawu:
MINI-PACK 1 dla taśm o szerokości do 16mm,
MINI-PACK 2 dla taśm o szerokości do 19mm.

UWAGA: Cały zestaw zajmuje powierzchnię o wymiarze
32cm x 32cm i waży jedynie 3,9kg.

Serwis urządzeń

Do większości oferowanych urządzeń posiadamy serwisowe części eksploatacyjne. Prowadzimy również gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis dla firmy TEKNIKA (urządzenia serii MUL), serwisujemy także urządzenia nie zakupione u nas.

UWAGA: Jeśli pragną Państwo skorzystać z naszego serwisu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

MUL-325 prezentacja

MUL-320 prezentacja

MUL-350/ MUL-351 prezentacja

MUL-375 prezentacja

MUL-395 prezentacja

MUL-330 / MUL-331 prezentacja

P-278 prezentacja

MUL-381 prezentacja

C-3014 / C-3015  spinanie zapinką blaszaną

P-173  spinanie zapinką plastikową